Fototeleskop Levenhuk Kelvin MAK60 mini AZ
Niewielkie obserwatorium do smartfonu. Rejestruj niesamowite ujęcia Księżyca i przyrody. Zapisz swoje najciekawsze odkrycia
| ID produktu | 86466 |
| Marka | Kelvin |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555027708 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 34x61x35 cm |
| Masa przesyłki | 9.8 kg |
Fototeleskop Levenhuk Kelvin MAK60 zmieni każdy smartfon w przenośne obserwatorium. Obserwowane gwiazdy są ostre, jasne oraz szczegółowe i nie jawią się jako rozmyte punkty. Zrób pierwszy krok w dziedzinie astrofotografii – nie musisz odbywać specjalistycznego szkolenia ani kupować drogiego sprzętu fotograficznego, aby dzielić się swoimi odkryciami.
Zestaw zawiera wszystko, co jest potrzebne do natychmiastowego robienia zdjęć. Zamocuj smartfon przy użyciu przystawki, wyrównaj aparat z okularem, skieruj teleskop w stronę księżyca i wyreguluj ostrość. Możesz teraz robić zdjęcia i nagrywać filmy. Teleskop sprawdza się również doskonale w ciągu dnia. Wystarczy skierować go na zwierzę, odległy budynek lub element krajobrazu, aby uchwycić piękne zdjęcia z dużym powiększeniem.
Fototeleskop ma wystarczające powiększenie, aby odkrywać powierzchnię Księżyca. Możesz uzyskać szczegółowy widok dużych kraterów, mórz księżycowych i łańcuchów górskich. Pamiętasz zdjęcia w fascynujących albumach astronomicznych oglądanych za dziecka? Teraz możesz na własne oczy oglądać te widoki! Aby uzyskać ostre zdjęcia bez rozmyć, użyj zdalnej migawki Bluetooth. Wystarczy jedno kliknięcie, aby uchwycić idealny obraz.
Niewielki i lekki fototeleskop szybko stanie się Twoim ulubionym towarzyszem podróży. Od miejskiego balkonu po wycieczkę na wieś i oświetloną księżycowym blaskiem plażę – Levenhuk Kelvin MAK przybliża wszechświat, gdziekolwiek jesteś.
Najważniejsze cechy:
- Opracowany dla miłośników przyrody i początkujących astronomów: obserwuj i fotografuj świat za pomocą smartfonu
- Praktyczna nawigacja ręczna pozwala doświadczyć dreszczyku emocji związanego z odnajdywaniem ciał niebieskich
- Zdalna migawka Bluetooth eliminuje drgania aparatu, gwarantując ostre zdjęcia bez rozmyć
- Precyzyjny wyciąg zapewnia najwyższą ostrość każdego ujęcia
- Niewielki rozmiar i szybki montaż sprawiają, że odkrywanie i rejestrowanie otaczającego świata jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej
- Gotowy do użycia od razu po wyjęciu z pudełka: świetny pomysł na prezent na każdą okazję
- Kompatybilny z każdym smartfonem z systemem iOS lub Android
Zawartość zestawu:
- Tubus teleskopu
- Przystawka do smartfonu
- Zdalna migawka Bluetooth
- Montaż elewacyjno-azymutalny
- Optyczny szukacz 5x24
- Lustro diagonalne 90°
- Okular PHOTO 10 mm
- Okular PHOTO 20 mm
- Aluminiowy statyw
- Tacka na akcesoria
- Szyna dovetail
- Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
| ID produktu | 86466 |
| Marka | Kelvin |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555027708 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 34x61x35 cm |
| Masa przesyłki | 9.8 kg |
| Konstrukcja optyczna | katadioptryczny |
| Budowa optyczna | teleskop Maksutowa-Cassegraina |
| Materiał układu optycznego | szkło optyczne |
| Powłoka układu optycznego | aluminiowy, powłoka przeciwodblaskowa z filtrem szerokopasmowym |
| Średnica soczewki obiektywowej (apertura), mm | 60 |
| Kształt soczewki (zwierciadła) | sferyczna |
| Ogniskowa, mm | 830 |
| Maksymalne powiększenie, x | 120 |
| Liczba przysłony | f/13.8 |
| Próg rozdzielczości w sekundach kątowych | 2 |
| Ograniczenie wielkości gwiazdowej | 10 |
| Średnica tubusu okularu, cale | 1,25 |
| Makro, m | 8 |
| Soczewka Barlowa | nie |
| Szukacz | optyczna, 5x24 |
| Tubus ogniskujący | precyzyjny, ze wskaźnikiem dystansu ostrzenia |
| Statyw | aluminiowy |
| Masa statywu, kg | 1.2 |
| Tacka na akcesoria | ✓ |
| Sterowanie teleskopem | ręczna |
| Montaż | elewacyjno-azymutalny |
| Zakres ruchu | przekładnia ślimakowa 360° |
| Mocowanie montażu | gniazdo z gwintem 3/8" |
| Masa montażu, kg | 0.5 |
| Maksymalne obciążenie, kg | 1.5 |
| Tryb montażowy tubusu | płytka ze złączem płetwowym (standard Vixen) |
| Fecskefarkú illesztés | ✓ |
| Materiał tubusu | aluminiowy |
| Fotografowanie smartfonem | ✓ |
| Poziom zaawansowania | dla początkujących, doświadczeni użytkownicy |
| Obserwowane obiekty | planety Układu Słonecznego, obiekty naziemne |
i pliki do pobrania