Termometr do mięsa Levenhuk Wezzer Grill BT40
Do pomiaru temperatury mięsa i temperatury grillowania pod pokrywą grilla. Wbudowany moduł Bluetooth. Zestaw zawiera dwie sondy przewodowe
| ID produktu | 86333 |
| Marka | Levenhuk, Inc., USA |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555027463 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 18x13x14 cm |
| Masa przesyłki | 0.68 kg |
Levenhuk Wezzer Grill BT40 to Twój osobisty asystent grillowania. Wystarczy zainstalować go w pokrywie grilla zamiast oryginalnego termometru, a zacznie dokładnie monitorować warunki wewnętrzne. Dzięki temu zawsze będziesz dokładnie wiedzieć, jak dobrze wysmażony jest stek lub filet z kurczaka, ponadto możesz kontrolować temperaturę pod pokrywą, aby danie było zgodne z przepisem: delikatne, soczyste i smaczne.
Zestaw zawiera dwie sondy przewodowe, ale w razie potrzeby można podłączyć nawet cztery sondy (dodatkowe są sprzedawane oddzielnie), aby monitorować kilka kawałków mięsa jednocześnie. Dodatkowy czujnik wbudowany w korpus termometru informuje o osiągnięciu idealnej temperatury w strefie pieczenia. Jest to uniwersalne rozwiązanie, a urządzenie z łatwością można zamontować na pokrywie niemal każdego grilla, bez względu na to, czy jest grill na węgiel drzewny, gaz, pellet, kamado czy klasyczna wędzarnia.
Wygodny, okrągły, podświetlany wyświetlacz LCD pokazuje wszystkie najważniejsze informacje: aktualną temperaturę mięsa i grillowania, temperaturę docelową, poziom naładowania baterii i numer aktywnej sondy. Termometr łączy się ze smartfonem przez Bluetooth, a aplikacja ToGrill na urządzenia przenośne pozwala zdalnie zarządzać przyrządzaniem potrawy: zmieniać ustawienia, ustawiać alerty dźwiękowe, gdy danie jest gotowe lub osiągnie wybraną temperaturę, lub po prostu obserwować proces siedząc na leżaku lub huśtawce ogrodowej.
Kluczową zaletą modelu Levenhuk Wezzer Grill BT40 jest precyzja. Urządzenie mierzy temperaturę grillowania w zakresie od +30 °C do +400 °C i temperaturę mięsa od 0 °C do +300 °C. Margines błędu jest minimalny i nie przekracza ±2%. Termometru można również używać jako poręcznego minutnika odliczającego czas do blisko 12 godzin.
Termometr ma niewielki rozmiar i masę. Dzięki temu nie obciąża pokrywy grilla i nie przeszkadza podczas gotowania. Urządzenie jest zasilane dwoma bateriami AA, które można łatwo wymienić dzięki komorze znajdującej się tuż pod górnym panelem. Akcesorium jest całkowicie bezpieczne i spełnia następujące międzynarodowe standardy jakości: FCC, CE, RoHS, FDA, LFGB i BQB.
Levenhuk Wezzer Grill BT40 sprawnie radzi sobie ze złożonością kontroli temperatury i czasu, a Ty możesz w tym czasie czerpać przyjemność z gotowania i pławić się w pochwałach ze strony gości. To elegancki, stylowy i praktyczny prezent dla każdego, kto kocha grillowanie!
Najważniejsze cechy:
- Łączność ze smartfonem przez Bluetooth z zasięgiem do 50 metrów-w linii wzroku
- Gotowe profile dla różnych mięs w aplikacji ToGrill na urządzenia przenośne
- Zestaw zawiera dwie 14-centymetrowe, wodoodporne sondy ze stali nierdzewnej; długość kabla: 120 cm
- Obsługa do czterech sond i wbudowany czujnik do pomiaru temperatury pod pokrywą grilla
- Zgodność z większością nowoczesnych grilli, od modeli niewielkich po duże
- Zasilanie dwiema bateriami AA, funkcje wskaźnika niskiego poziomu naładowania baterii i automatycznego wyłączania
Zawartość zestawu:
- Termometr kuchenny
- Sonda przewodowa, 2 szt.
- Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
| ID produktu | 86333 |
| Marka | Levenhuk, Inc., USA |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555027463 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 18x13x14 cm |
| Masa przesyłki | 0.68 kg |
| Konstrukcja | wbudowane |
| Typ sondy | przewodowa |
| Liczba sond w zestawie | 2 |
| Maksymalna liczba sond | 4 |
| Materiał sondy | stal nierdzewna |
| Długość sondy, cm | 14 |
| Jednostki miar | °C, °F |
| Zakres pomiaru temperatury grillowania, °C | 30...+400 |
| Zakres pomiaru temperatury żywności, °C | 0...+300 |
| Dokładność pomiaru | ±1% (od 0 °C do +99 °C); ±2% (od +100 °C do +199 °C); ±3% (od +200 °C do +300 °C) |
| Funkcja zatrzymania wyników pomiarów na ekranie | ✓ |
| Alert zbyt wysokiej temperatury | ✓ |
| Czasomierz | ✓ |
| Minutnik | do 11 godz. 59 min 59 s |
| Łączność ze smartfonem | ✓ |
| Możliwość podłączenia dodatkowych urządzeń | smartfony i tablety z systemem Android/iOS za pośrednictwem aplikacji ToGrill |
| Bluetooth | ✓ |
| Zasięg w linii wzroku | do 50 m (do smartfonu) |
| Typ ekranu | monochromatyczny |
| Podświetlenie | ✓ |
| Zasilanie | 2 x AA batteries, 1.5V (not included) |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii | ✓ |
| Automatyczne wyłączanie | ✓ |
| Korpus | stal nierdzewna, tworzywo ABS o wysokiej wytrzymałości |
| Wodoszczelnosc | ✓ |
| Stopień ochrony przed wilgocią | stopień ochrony IP65, pełna ochrona przed pyłem, ochrona przed strumieniami wody (tylko sondy) |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |