Fotomikroskop Levenhuk Kelvin Touch KM7
Dotknij tego, co niewidzialne. Mikroskop z modułem Wi-Fi i ekranem dotykowym umożliwia robienie zdjęć w rozdzielczości 4K i nagrywanie filmów w rozdzielczości 2K oraz przesyłanie obrazu na żywo na smartfon, a także zapewnia pełną kontrolę nad aparatem za pośrednictwem aplikacji. Powiększenie: 50–1900 razy
| ID produktu | 86718 |
| Marka | Kelvin |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555028231 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 34x28x25 cm |
| Masa przesyłki | 3.005 kg |
Levenhuk Kelvin Touch KM7 to niezwykle łatwy w obsłudze fotomikroskop wyposażony w ekran dotykowy i łączność Wi-Fi. Zapomnij o skomplikowanych ustawieniach. Korzystaj z intuicyjnego sterowania dotykowego i oglądaj obraz wygodnie na dowolnym urządzeniu. Możesz obserwować preparaty bezpośrednio na 7-calowym ekranie dotykowym, podłączyć urządzenie do komputera, przesyłać obraz na iPhone’a lub urządzenie z systemem Android przez Wi-Fi albo wyświetlać obraz na telewizorze. Podziel się swoimi odkryciami w mediach społecznościowych lub zorganizuj pokaz na żywo dla wszystkich obecnych. Teraz każdy będzie miał miejsce w pierwszym rzędzie!
Mikroskop pozwala robić niesamowite zdjęcia w rozdzielczości 4K i nagrywać ostre filmy w rozdzielczości 2K. Prowadzisz bloga naukowego? Tworzysz filmy edukacyjne? Przygotowujesz prezentację? Twoje treści będą wyglądały rewelacyjnie w każdym zastosowaniu. Aby zapewnić sobie maksymalną wygodę, połącz się przez Wi-Fi, aby sterować wszystkimi ustawieniami rejestrowania obrazu zdalnie za pomocą aplikacji mobilnej.
Dopasuj powiększenie, obracając obiektywy lub korzystając z zoomu cyfrowego – do 1900 razy. Zacznij od niewielkiego powiększenia, jeśli chcesz zbadać powierzchnię starej monety, budowę minerału lub skorupę owada. Zwiększ powiększenie, a ukaże się fascynujący, ukryty świat mikroorganizmów. Precyzyjny dwustopniowy system ustawiania ostrości zapewnia idealną ostrość przy każdym powiększeniu.
Wystarczy kilka sekund, by dostosować oświetlenie dowolnego preparatu. Możesz ustawić światło tak, przenikało przez przezroczyste preparaty, lub badać szczegóły powierzchni nieprzezroczystych obiektów. Dwa źródła światła zapewniają oświetlenie z góry i z dołu, a ich jasność można regulować. Mechaniczny stół pozwala płynnie przesuwać preparat wzdłuż dwóch osi, co ułatwia precyzyjne wskazanie obszaru zainteresowania i utrzymanie go w idealnym kadrze.
Urządzenie może być zasilane z sieci elektrycznej lub z wbudowanego akumulatora. Pełne naładowanie zapewnia około godziny bezprzewodowej pracy, a ładowanie trwa nie dłużej niż trzy godziny.
Najważniejsze cechy:
- Oglądaj mikroskopowy świat na dowolnym urządzeniu, w tym na wbudowanym ekranie, smartfonie, telewizorze lub komputerze
- Rób zdjęcia preparatów w oszałamiającej jakości 4K i rejestruj swoje badania na filmach w rozdzielczości 2K
- Połącz się przez Wi-Fi i steruj aparatem za pomocą aplikacji mobilnej. Wystarczy kilka dotknięć ekranu, aby zrobić idealne zdjęcie.
- Przetwarzaj obrazy za pomocą bezpłatnego oprogramowania na komputery PC lub przesyłaj obraz na żywo do telewizora przez złącze HDMI
- Obserwuj najmniejsze szczegóły, aż do poziomu komórki, dzięki powiększeniu sięgającemu 1900 razy
- Urządzenie jest wyposażone w profesjonalny stolik mechaniczny, podwójne oświetlenie oraz zgrubną i precyzyjną regulację ostrości
- Może być zasilane z sieci lub akumulatora, dzięki czemu doskonale nadaje się do użytku w domu i poza nim
- Urządzenie jest w pełni kompatybilne z iPhone’ami i urządzeniami z systemem Android
Zawartość zestawu:
- Fotomikroskop z Wi-Fi i dotykowym ekranem LCD
- Osłona przeciwkurzowa
- Przewód zasilający USB
- Zasilacz
- Karta pamięci 16 GB
- Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
| ID produktu | 86718 |
| Marka | Kelvin |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555028231 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 34x28x25 cm |
| Masa przesyłki | 3.005 kg |
| Typ | biologiczny, cyfrowy |
| Typ głowicy mikroskopu | wyświetlacz cyfrowy/monitor PC |
| Materiał układu optycznego | szkło optyczne |
| Głowica | 7-calowy kolorowy ekran dotykowy LCD z regulacją nachylenia |
| Kąt nachylenia głowicy | regulacja w zakresie od 0° do 90° |
| Powiększenie, x | 50 — 1900 |
| Soczewki obiektywowe | achromatyczne: 4x/0,10, 10x/0,25, 40x/0,65; odległość parafokalna: 35 mm |
| Rewolwer | 3 obiektywy |
| Stolik, mm | 105×95 |
| Stolik, mm | mechaniczny dwuwarstwowy, z uchwytem na preparat, przymiarem i noniuszem |
| Kondensor | N.A. 0,65 |
| Diafragma | membranowa (6 apertur) |
| Regulacja ostrości | współosiowa, zgrubna (0,4 mm) i precyzyjna (0,002 mm) |
| Korpus | tworzywo sztuczne, metal |
| Oświetlenie | LED |
| Regulacja jasności | ✓ |
| Zasilanie | 110–220 V za pomocą przewodu USB i zasilacza sieciowego 5 V, 2 A, jeden akumulator 18650 o pojemności 2600 mA·h |
| Typ źródła oświetlenia | 0,2 W LED, z kolektorem |
| Dodatkowe cechy | czas pracy akumulatora: 1 godzina; czas ładowania: 3 godziny |
| Fotografowanie smartfonem | ✓ |
| Poziom zaawansowania | dla początkujących |
| Poziom trudności składania i montażu | łatwe |
| Zastosowanie | szkolne/edukacyjne |
| Umiejscowienie źródła oświetlenia | podwójne |
| Metoda badania | jasnego pola |
| Maksymalna rozdzielczość | zdjęcie: 3672x2160 pikseli (4K); film: 2560x1440 pikseli (2K), 30 klatek na sekundę |
| Kolorowa/monochromatyczna | kolorowa |
| Sensor | 1/3” CMOS |
| Karta pamięci | Obsługa kart SD o pojemności do 512 GB (w zestawie karta 16 GB) |
| Wi-Fi | ✓ |
| Ustawienia Wi-Fi | 5 GHz |
| Nagrywanie wideo | tak |
| Format obrazu | *.jpeg |
| Format plików wideo | *.mp4 |
| Oprogramowanie | wstępnie zainstalowane oprogramowanie na wbudowanym ekranie; oprogramowanie S-Viewer do pobrania na komputer; aplikacja mobilna TSViewer do pobrania na smartfony z systemem iOS i Android |
| Wyjście | HDMI, USB (łączność z komputerem), USB typu C (zasilanie), gniazdo na kartę SD |
| Wymagania systemowe | komputer: Windows 7 lub nowszy; smartfon: iOS 15.6 lub nowszy, Android 13 lub nowszy, HarmonyOS 5.0 lub nowszy |
| Rozdzielczość wyświetlacza, px | 1024x600 |