Wersja Twojej przeglądarki jest przestarzała i nie pozwala na w pełni bezpieczną pracę w naszej witrynie internetowej. aktualizuj przeglądarkę, aby ulepszyć środowisko użytkownika.
Dożywotnia gwarancja Patrz szczegóły
Zwrot do 14-ciu dni po zakupie
Wysyłka gratis powyżej 315zł

Refraktor. Apertura: 70 mm. Ohnisková vzdálenost: 900 mm

Kolor Base color
Zawiera podatek VAT
Cena obowiązuje tylko w sklepie internetowym i może różnić się od cen w sklepach detalicznych.
Dostępność
Dane techniczne
Wszystkie specyfikacje
Akcesoria

Dalekohled Omegon 70/900 EQ-1 je ideální pro začínající pozorovatele noční oblohy. Můžete s ním dobře vidět Měsíc, hvězdy a planety, snadno je zaměříte s pomocí montáže.

Optika AC 70/900:

Objektiv tohoto dalekohledu s průměrem 70 mm může pojmout 100 krát více světla, než pouhé oko, což je mnohem více, než poskytují klasické dalekohledy pro začátečníky, které mají průměr objektivu 60 mm. Díky tomu budete mít vyšší rozlišení a maximální zvětšení, které Vám umožní vidět Měsíc, Saturn, Jupiter a Mars. Zaostřování se provádí pomocí ozubeného kola a páčky v okulárovém výtahu. Toto Vám umožní vždy přesně nasměrovat zaostření a zachovat nastavení během pozorování.

Výhody:

  • stači jen pár minut pro nastavení
  • je schopen pojmout o 36% více světla než 60 mm dalekohled
  • jasný a vysoce kontrastní obraz
  • 1,25" standardní okulárový výtah

Montáž EQ-1:

Tato paralaktická (rovníková) montáž poskytuje přesné zaměření optiky na Polárku. Rektascenzi Polárky lze nastavit pro jakéhokoli místo pozorování nebo zeměpisné šířku. Můžete pomalu měnit hodinový úhel a deklinace, a tak přesně zachytit objekty v zorném poli a sledovat je. Protiváha poskytuje přesné vyrovnávání optiky.

Prześlij pytanie