Cyfrowy fotomonokular Levenhuk Kelvin Snap 8x25
Powiększenie: 8 razy. Średnica soczewki: 25 mm. Do obserwacji i nagrywania wyraźnego obrazu w jakości Full HD. Oglądaj świat i błyskawicznie go zapisuj
| ID produktu | 86529 |
| Marka | Kelvin |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555027906 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 16x7x14 cm |
| Masa przesyłki | 0.6 kg |
Cyfrowy fotomonokular Levenhuk Kelvin Snap 8x25 opracowano do obserwowania oraz rejestrowania przyrody i architektury miejskiej. Pozwala nie tylko zobaczyć, ale też zachować wspomnienia. Udało Ci się zobaczyć rzadkie zdarzenie, interesujące zwierzę lub dzikiego ptaka? Wystarczy nacisnąć przycisk na korpusie, a fotomonokular natychmiast zrobi zdjęcie lub zacznie nagrywać film. Możesz wyświetlać zarejestrowany obraz bezpośrednio na urządzeniu lub przenieść go na komputer.
Ten fotomonokular to zaawansowana technicznie alternatywa smartfona, który często nie radzi sobie z codziennym robieniem zdjęć. Zapomnij o rozmytych ujęciach oraz o obrazie bez szczegółów i z niedokładnymi kolorami. Levenhuk Kelvin Snap 8x25 eliminuje wszystkie te problemy. Układ optyczny z powłoką wielowarstwową oraz zaawansowana elektronika pozwala uzyskać realistyczny, jasny i szczegółowy obraz odzwierciedlający rzeczywistość.
Nudzą Cię obserwacje w pojedynkę? Zaproś do nich rodzinę lub znajomych! Wbudowany moduł Wi-Fi i aplikacja mobilna pozwala połączyć z fotomonokularem do 3 smartfonów dzięki funkcjom klonowania ekranu i zdalnego robienia zdjęć. Akumulator urządzenia zapewnia co najmniej 3,5 godziny ciągłej pracy. Zamontuj monokular na statywie, aby wyeliminować drgania i rejestrować wyraźne obrazy bez rozmycia. Uatrakcyjnij swoje obserwacje i zapisuj wszystkie udane zdjęcia bezpośrednio w aplikacji. Dzielenie się swoimi doświadczeniami nigdy nie było łatwiejsze!
Najważniejsze właściwości:
- Nowoczesny gadżet do jednoczesnych obserwacji i nagrywania: oglądaj świat i błyskawicznie go zapisuj
- Rejestracja zdjęć i filmów na karcie pamięci jednym naciśnięciem przycisku
- Powiększenie 8 razy: zobacz znajome krajobrazy z nowej perspektywy
- Układ optyczny z wielowarstwową powłoką ze szkła BaK-4 gwarantuje realistyczny obraz
- Regulacja dioptrii: prowadź komfortowe obserwacje niezależnie od ostrości wzroku
- Połączenie Wi-Fi ze smartfonami z Androidem i iPhone’ami: obsługa do trzech urządzeń
- Korpus odporny na warunki pogodowe
Zawartość zestawu:
- Cyfrowy fotomonokular
- Przewód USB typu C
- Zasilacz
- Karta pamięci TF 8 GB
- Ściereczka do czyszczenia
- Pasek na nadgarstek do fotomonokularu
- Pokrowiec
- Pasek na szyję do pokrowca
- Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
| ID produktu | 86529 |
| Marka | Kelvin |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555027906 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 16x7x14 cm |
| Masa przesyłki | 0.6 kg |
| Cyfrowa | ✓ |
| Powiększenie, x | 8 |
| Średnica soczewki obiektywowej (apertura), mm | 25 |
| Okular | 3 elementy w 2 grupach |
| Obiektyw | 3 elementy w 2 grupach |
| Materiał układu optycznego | BaK-4 |
| Powłoka układu optycznego | pełną wielowarstwowa |
| Odległość od okularu do źrenicy, mm | 2.87 |
| Oddalenie źrenicy wyjściowej, mm | 13 |
| Współczynnik zmierzch | 14.14 |
| Jasność względna | 8.24 |
| Próg rozdzielczości w sekundach kątowych | 6.18 |
| Pole widzenia, ° | 6.6 |
| Pole widzenia przy 1000 m | 116 |
| Makro, m | 3 |
| Regulacja dioptrii okularu, dioptrii | ±4 |
| Muszle oczne | typu Twist-up |
| Korpus | tworzywo sztuczne |
| Wypełnienie korpusu | azot |
| Montowanie na statywie | ✓ |
| Wodoszczelnosc | ✓ |
| Odporność na wilgoć | ✓ |
| Stopień ochrony przed wilgocią | IP65, pełna ochrona przed pyłem i strumieniami wody |
| Hermetyczna konstrukcja | ✓ |
| Zakres temperatur, °C | -10...+50 |
| Możliwość zamontowania na statywie | gwint standardowy 1/4" |
| Wi-Fi | ✓ |
| Ustawienia Wi-Fi | 2,4 GHz, zakres do 10–15 m (linia widzenia) |
| Zasilanie | akumulator litowo-jonowy 1400 mA h; ładowanie za pośrednictwem zasilacza 5 V, 2 A (w zestawie) |
| Matryca obrazu | kolorowa CMOS, 4:3 |
| ✓ | |
| Format obrazu | *.jpeg |
| Rozmiar obrazu (tryb obrazu), Mpix | 8 |
| Format plików wideo | *.mp4 |
| Rozdzielczość nośnika wideo | 1920x1080 (30 FPS) |
| Mikrofon/głośnik | tak |
| Gniazdo karty pamięci | tak |
| Obsługiwane nośniki | karta TF o rozmiarze do 128 GB (karta 8 GB w zestawie) |
| Port | USB typu C |
| Języki menu | ponad 30 |
| Wskaźnik rozładowania baterii | ✓ |
| ✓ | |
| Możliwość podłączenia dodatkowych urządzeń | do 3 urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android (aplikacja Viipulse) |
| Pokrowiec/futerał/torba w zestawie | pokrowiec |
| Dodatkowe cechy | transmisja obrazu na żywo do smartfona, robienie zdjęć i nagrywanie filmów za pomocą smartfona, funkcja automatycznego wyłączenia (5 min.), znak wodny (data, godzina), funkcja odtwarzania |
i pliki do pobrania