Lupa cyfrowa Levenhuk ERGO 20
Powiększenie: 7/12/19 razy. Rozmiar wyświetlacza: 2,4 cala. Oświetlenie LED: białe i UV
| ID produktu | 86554 |
| Marka | Levenhuk, Inc., USA |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555028101 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 12x8x4 cm |
| Masa przesyłki | 0.19 kg |
Lupa cyfrowa Levenhuk ERGO 20 to profesjonalny przyrząd powiększający z funkcją robienia zdjęć, który doskonale nadaje się do pracy z miniaturowymi obiektami. Funkcja zapisywania obrazu pozwala używać lupy do rejestrowania wad, tworzenia raportów i prezentowania wyników pracy. Lupa jest również przydatna do codziennych czynności: czytania instrukcji, hobby, naprawy małych przedmiotów i innych rutynowych zadań.
Kolorowy ekran LCD 2,4 cala z oświetleniem
Lupa ma powiększenie 7, 12 i 19 razy: 7 razy to powiększenie optyczne, natomiast 12 i 19 razy to przybliżenie cyfrowe. Powiększony obraz jest wyświetlany na kolorowym ekranie LCD o przekątnej 2,4 cala. Podwójne oświetlenie pozwala wybrać wymagany tryb pracy przy użyciu światła ultrafioletowego lub zwykłego światła białego.
Przy użyciu tej lupy można nie tylko oglądać małe przedmioty, ale także je fotografować. Przyrząd zapisuje zdjęcia w formacie JPG o rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Funkcja stop-klatki umożliwia szczegółowe przeanalizowanie statycznego obrazu. Obrazy są zapisywane na karcie pamięci microSD (sprzedawanej oddzielnie, obsługiwane są karty o pojemności do 128 GB). Pliki można przeglądać bezpośrednio na przyrządzie lub przesyłać do komputera za pomocą przewodu USB typu C. Urządzenie ma opcję ustawienia daty automatycznego oznaczania obrazów sygnaturą.
Trwała konstrukcja, futerał do przechowywania
Korpus jest wykonany z lekkiego, wytrzymałego i trwałego stopu aluminium. Lupa jest zasilana wbudowaną baterią litowo-jonową, co pozwala na pracę bezprzewodową. Funkcja automatycznego wyłączania pozwala oszczędzać baterię, gdy zapomnisz wyłączyć przyrząd.
Najważniejsze cechy:
- Lupa cyfrowa z funkcją zapisu obrazu
- Trzy powiększenia do wyboru: 7x, 12x i 19 razy
- 2,4-calowy kolorowy wyświetlacz LCD ułatwiający wyświetlanie nawet najdrobniejszych szczegółów
- Oświetlenie LED z dwoma trybami: światło białe lub UV
- Funkcja stop-klatki do badania statycznego obrazu
- Gniazdo karty pamięci MicroSD do przechowywania i przesyłania plików do komputera
- Ustawienie daty dla automatycznego oznaczania obrazu sygnaturą
- Przenośny przyrząd, masa tylko 76 g
Zawartość zestawu:
- Lupa cyfrowa
- Przewód USB typu C
- Ściereczka do czyszczenia
- Futerał
- Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
| ID produktu | 86554 |
| Marka | Levenhuk, Inc., USA |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555028101 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 12x8x4 cm |
| Masa przesyłki | 0.19 kg |
| Cyfrowa | ✓ |
| Wyświetlacz | LCD, kolorowy |
| Przekątna wyświetlacza, cale | 2.4 |
| Rozdzielczość wyświetlacza, px | 320x240 |
| Ogniskowa, mm | 8 — 12 |
| Pole widzenia, ° | 45 |
| Korpus | stop aluminium |
| Oświetlenie jest dostępne | ✓ |
| Oświetlenie | LED, UV |
| Liczba lamp LED | 3 białe diody LED, 3 diody LED UV |
| ✓ | |
| Format obrazu | *.jpg |
| Pamięć | karta microSD do 128 GB (brak w zestawie) |
| Możliwość podłączenia dodatkowych urządzeń | do komputera za pomocą przewodu USB (do przesyłania plików) |
| Zasilanie | wbudowana bateria litowo-jonowa 3,7 V, 300 mA h, ładowanie przy użyciu zasilacza AC 5 V, 1 A (brak w zestawie) i przewodu USB typu C (w zestawie) |
| Automatyczne wyłączanie | 5 min |
| Żywotność baterii, h | 1 |
| Czas ładowania | 40 min. |
| Wskaźnik ładowania | ✓ |
| Zastosowanie | czytanie/oglądanie, naprawa zegarków/biżuteria |
| Konstrukcja | z uchwytem |
| Pokrowiec/futerał/torba w zestawie | futerał |
| Dodatkowe cechy | funkcja zamrażania widoku na ekranie, przeglądanie zapisanych obrazów, ustawianie daty |
| Zakres temperatur, °C | 0...+40 |
| Temperatura przechowywania,°C | -20 — 40 |