Lornetka Bresser Travel 8x42
Dachowo-pryzmatyczna. Powiększenie: 8x. Średnica obiektywu: 42 mm
| ID produktu | 85198 |
| Marka | Bresser GmbH, Niemcy |
| Gwarancja | 2 lata |
| EAN | 4007922074696 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 15x13x5 cm |
| Masa przesyłki | 0.66 kg |
Niezależnie od tego, czy chodzi o zapierające dech w piersiach krajobrazy, wydarzenia sportowe czy obserwację ptaków, z Bresser Lornetka Travel 8x42 zawsze będziesz cieszyć się wygodnym widokiem na odległość. Dzięki 8-krotnemu powiększeniu i polu widzenia 108 m na 1.000 m zawsze masz pełną kontrolę nad obrazem. A obiektywy 42 mm przepuszczają dużo światła, aby zapewnić jasne obrazy. Ponadto dzięki kompaktowym wymiarom i niskiej wadze lornetka szybko stanie się twoim stałym towarzyszem w wygodnym pokrowcu.
Wysokiej jakości optyka dla ekscytujących widoków z lornetką 8x42
Lornetka Bresser Travel 8x42 wyróżnia się wysokiej jakości materiałami, które pozwalają lepiej dostrzegać każdy szczegół. Szkło BaK-4 i powłoki pełne zwiększają przepuszczalność światła i znacznie redukują uciążliwe odblaski. Nawet przy trudnych warunkach oświetleniowych cieszysz się jasnymi, wyraźnymi obrazami.
Wyraźny widok w każdych warunkach pogodowych dzięki lornetce 8x42
Pogoda podczas twoich wypraw obserwacyjnych nie zawsze dopisuje? Z lornetką Travel 8x42 jesteś przygotowany. Dzięki wypełnieniu azotem soczewki wewnątrz pozostają wolne od zaparowania, nawet przy nagłych zmianach temperatury. Ponadto uniwersalna lornetka jest wodoodporna zgodnie z normą IPX7, co oznacza, że wytrzyma każdy deszcz.
Optymalny widok – z okularami i bez
Bez okularów obraz nie jest dla ciebie ostry? Wystarczy, że muszle oczne twist-up w lornetce będą wsunięte. Dystans między oczami a okularami dostosowuje się także dla osób noszących okulary. Lekkie różnice w sile wzroku między lewym a prawym okiem możesz skorygować za pomocą korekty dioptrii.
Zamów teraz Bresser Lornetka Travel 8x42 i ciesz się elastyczną obserwacją!
Właściwości
- Praktyczna lornetka dachowa do wszechstronnego użytku
- Powiększenie: 8x
- Średnica obiektywu: 42 mm
- Pole widzenia na 1.000 m: 108 m
- Wypełnienie azotem zapobiegające zaparowywaniu soczewek od wewnątrz
- Wodoodporna (IPX7)
- Wysokiej jakości szkło BaK-4
- Pełna powłoka
- Z korekcją dioptrii
- Muszle oczne twist-up do użytku z okularami i bez
- Z gwintem do statywu
Zawartość zestawu:
- Lornetka 8x42
- Osłony przeciwpyłowe
- Pasek na szyję
- Ściereczka do czyszczenia soczewek
- Pokrowiec
- Instrukcja obsługi
| ID produktu | 85198 |
| Marka | Bresser GmbH, Niemcy |
| Gwarancja | 2 lata |
| EAN | 4007922074696 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 15x13x5 cm |
| Masa przesyłki | 0.66 kg |
| Typ pryzmatu | dachowy |
| Powiększenie, x | 8 |
| Średnica soczewki obiektywowej (apertura), mm | 42 |
| Materiał układu optycznego | BaK-4 |
| Powłoka układu optycznego | pełną wielowarstwowa, niebieski |
| Pole widzenia przy 1000 m | 108 |
| Regulacja dioptrii okularu | ✓ |
| Regulacja ostrości | centralna |
| Muszle oczne | typu Twist-up |
| Korpus | tworzywo sztuczne |
| Wypełnienie korpusu | azot |
| Wodoszczelnosc | ✓ |
| Odporność na wilgoć | ✓ |
| Stopień ochrony przed wilgocią | wodoszczelność IPx7 (ochrona przed zanurzeniem na głębokość mniejszą niż 1 m) |
| Możliwość zamontowania na statywie | gwint standardowy 1/4", wymaga adaptera (sprzedawany osobno) |
| Wielkość | klasyczny |
| Zastosowanie | polowanie i wędkarstwo, podróże, Obserwacja ptaków |
| Dodatkowe cechy | gumowa powłoka korpusu |
| Montowanie na statywie | ✓ |
| Pokrowiec/futerał/torba w zestawie | pokrowiec |
| Dla osób noszących okulary | ✓ |
i pliki do pobrania