Fotolornetka Levenhuk Kelvin Snap 10x50
Kompletny zestaw do mobilnej fotografii: lornetka, statyw, adapter do smartfonu i zdalna migawka Bluetooth. Najlepszy wybór w warunkach słabego oświetlenia: jasny, szczegółowy obraz od świtu do zmierzchu
| ID produktu | 86541 |
| Marka | Kelvin |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555027937 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 31x21x8 cm |
| Masa przesyłki | 1.96 kg |
Teraz na smartfonie możesz uzyskać duże 10-krotne powiększenie bez utraty jakości obrazu! Fotolornetka Levenhuk Kelvin Snap 10x50 to idealne narzędzie dla każdego, kto uwielbia dzielić się przygodami z podróży i spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Uchwyć dziką przyrodę podczas safari lub obserwuj ptaki wysoko w górach. Rób zapierające dech w piersiach zdjęcia natury lub zbliż się do centrum wydarzeń podczas lokalnych festiwali i imprez sportowych. Dziel się barwnymi zdjęciami ze znajomymi w momencie, gdy coś się dzieje.
Używaj modelu Levenhuk Kelvin Snap jako klasycznej lornetki, prowadząc obserwacje przez okulary, lub podłącz do niej smartfon, aby wykorzystać jego ekran do kadrowania idealnego ujęcia. Rób wyraźne zdjęcia, używaj 10-krotnego powiększenia i edytuj obrazy w mgnieniu oka za pomocą ulubionych aplikacji bez konieczności noszenia ze sobą nieporęcznego sprzętu fotograficznego.
Wszystkie niezbędne akcesoria fotograficzne są już w zestawie: statyw, uniwersalna przejściówka do smartfonu i zdalna migawka Bluetooth. Wystarczy zamocować telefon do przystawki, zamontować lornetkę na statywie i rozpocząć fotografowanie. Niezależnie od tego, czy masz urządzenie z Androidem czy iPhone’a, przystawka bezpiecznie trzyma każde urządzenie.
Pył i deszcz nie mają szans z tym zestawem. Wybierz się w góry, w głąb lasu lub nad wodę. Fotolornetka Levenhuk Kelvin Snap jest wykonana tak, aby sprostać każdemu wyzwaniu w plenerze.
Najważniejsze cechy:
- Zestaw zawiera wszystko, co jest potrzebne do fotografii mobilnej: statyw, zdalną migawkę Bluetooth i uniwersalną przejściówkę do smartfonu
- Powiększenie 10 razy pozwala na szczegółową obserwację świata w sposób, w jaki standardowa lornetka z 8-krotnym powiększeniem nie jest w stanie tego zrobić
- Duże soczewki o średnicy 50 mm przekazują jasny, bogaty i szczegółowy obraz o naturalnych kolorach, nawet w warunkach słabego oświetlenia
- Korpus wypełniony azotem zapobiega zaparowaniu soczewek od wewnątrz podczas nagłych zmian temperatury
- W pełni pyłoszczelna i wodoodporna fotolornetka, gotowa na każdą przygodę na świeżym powietrzu
- Kompatybilność ze wszystkimi smartfonami z systemem iOS i Android
Zawartość zestawu:
- Lornetka
- Przystawka do smartfonu
- Statyw stołowy z metalu
- Adapter do statywu
- Zdalna migawka Bluetooth
- Pasek na szyję do lornetki
- Pokrowiec
- Pasek na szyję do pokrowca
- Ściereczka do czyszczenia
- Ochronne osłony okularu i soczewki obiektywowej
- Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
| ID produktu | 86541 |
| Marka | Kelvin |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555027937 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 31x21x8 cm |
| Masa przesyłki | 1.96 kg |
| Typ pryzmatu | dachowy |
| Powiększenie, x | 10 |
| Średnica soczewki obiektywowej (apertura), mm | 50 |
| Konstrukcja optyczna | 7 elementów w 5 grupach |
| Okulary | 4 elementy w 3 grupach |
| Soczewki obiektywowe | 3 elementy w 2 grupach |
| Materiał układu optycznego | BK-7 |
| Powłoka układu optycznego | pełną wielowarstwowa |
| Powłoka pryzmatów | pełna powłoka wielowarstwowa |
| Odległość od okularu do źrenicy, mm | 5 |
| Oddalenie źrenicy wyjściowej, mm | 18 |
| Współczynnik zmierzch | 22.36 |
| Jasność względna | 25 |
| Próg rozdzielczości w sekundach kątowych | 3.75 |
| Pole widzenia, ° | 5.6 |
| Pole widzenia przy 1000 m | 98 |
| Makro, m | 2 |
| Regulacja dioptrii okularu, dioptrii | ±3 |
| Rozstaw źrenic, mm | 61 — 74 |
| Regulacja ostrości | centralna |
| Muszle oczne | typu Twist-up (3 stałe położenia) |
| Korpus | stal, tworzywo sztuczne |
| Wypełnienie korpusu | azot |
| Wodoszczelnosc | ✓ |
| Odporność na wilgoć | ✓ |
| Stopień ochrony przed wilgocią | IP67, całkowita ochrona przed pyłem i chwilowym zanurzeniem w wodzie |
| Hermetyczna konstrukcja | ✓ |
| Możliwość zamontowania na statywie | gwint standardowy 1/4", wymaga adaptera (dołączony do zestawu) |
| Fotografowanie smartfonem | ✓ |
| Wielkość | klasyczny |
| Zastosowanie | obserwacja terenu/militarne, polowanie i wędkarstwo |
| Sakwa | ✓ |
| Futerał/sakwa w komplecie | pokrowiec |
| Poziom trudności składania i montażu | bardzo łatwe |
| Montowanie na statywie | ✓ |
| Dla osób noszących okulary | ✓ |